Ušetřete

Volkswagen představil Passat R-Line

Podnikatelská modla – VW Passat bude nabízen také jako samostatný model R-Line oděný do decentně sportovního hávu. Kdo už Passata vlastní a měl by zájem o samotný paket, tomu Volkswagen rád vyhoví.

Při pohledu na aktuální generaci Passatu nepoznáte rozdíl mezi nejslabší a nejsilnější verzí. Volkswagen se rozhodl nabídnout zákazníkům možnost „odlišit se“ v podobě modelu R-Line. Ten dostane decentní spoilery, černý difuzor v zadním nárazníku, prahy, 17 a 18palcová kola a sportovnější podvozek snižující světlou výšku vozu o 15 mm. V interiéru vás uvítají sportovní sedadla se specifickým čalouněním, hliníkový dekor palubní desky, hliníkové pedály a sportovní volant s perforovanou kůží a zploštělou spodní částí. Celé balení bude završeno tuctem znáčků R-Line. Najdete je v masce chladiče, na zádi vozu, prahových lištách, sedadlech a samozřejmě i na volantu.

Také čtěte: VW Passat Alltrack

Passat R-Line bude k mání ve verzi sedan (od € 30 225) a kombi. Těm, kteří Passat už vlastní nebo si jej hodlají koupit, ale nemají zájem o celý R-Line, mohou zvolit alternativu v podobě samotného paketu nárazníků, prahů a zadního spoileru za € 990.

Tomáš Čanda

Tomáš Čanda

Šéfredaktor TopDrive.cz odpovědný za veškerý redakční obsah. Automobily byly jeho koníčkem už od dětství, nyní jsou láskou na plný úvazek.

Tento text je již více než dva měsíce starý. Chcete-li na něj reagovat v diskusi, pravděpodobně vám již nikdo neodpoví.

Zasílat nově přidané příspěvky e-mailem