Ferrari

Ferrari je italská automobilová značka, která proslula především svými sportovními vozy a účastí v automobilových závodech (v počátcích především v závodech Formule 1). Firmu založil bývalý automobilový závodník Enzo Ferrari, dnes je Ferrari součastí koncernu Fiat. Sídlí v italském městě Maranello. V roce 2005 činila produkce téměř 5 000 vozů. Nejnovějším modelem je Ferrari FF.

Modely Ferarri na TopDrive.cz

Zdroj: Wikipedia

Články          

VIDEO: Ferrari F12tdf – 780 hřebců v akci

Ferrari zveřejnilo oficiální video k uvedení modelu F12tdf, který vznikne jen v počtu 799 vozů. Sledujte.

Ferrari F12tdf – Tour de France po italsku

Po LaFerrari přichází další vrchol mezi silničními vozy automobilky Ferrari. Jeho V12 produkuje výkon 780 koňských sil v 8500 otáčkách. Akcelerace na stovku je pod tři sekundy a maximálka je bezmála 350 km/h. Pochopitelně se jedná o limitovanou edici, která je určená jen pro ty nejlepší zákazníky.

VIDEO: Ferrari 488 Spider

Ferrari zveřejnilo oficiální video k novému modelu 488 Spider. Myslíme, že je rozhodně na co koukat.

Ferrari 488 Spider vs. Lamborghini Huracán Spyder

Obě italské továrny na sny představily ve Frankfurtu nové modely bez střechy, a tak je nejvyšší čas je podrobit papírovému srovnání. Vyplatí se Lamborghini zůstat u atmosférického motoru, nebo se také mělo vydat cestou přeplňování?

Přehled luxusních novinek na IAA Frankfurt 2015

Přinášíme vám rychlý přehled luxusních a sportovních vozů, které se představí ve dnech 17.-27. září na autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem.
Archiv článků s nálepkou Ferrari