Peugeot

Články          

Kombík 4×4 s cenou 500 tis. až 1 mil. korun

S nadcházející zimou vám přinášíme přehled kombíků s pohonem všech kol, které se aktuálně prodávají na českém trhu. Zaměřili jsme se na vozy nižší střední a střední třídy.

Peugeot 308 GTi zná svou cenu – od 799 500 Kč

Příchod 308 GTi na scénu způsobí rozruch mezi fanoušky vozů hothatch. Pro Českou republiku se bude nabízet pouze v silnější 270koňové verzi a to s cenou od 799 500 Kč. Seznamte se s prvky příplatkové výbavy a technickými údaji.

Další počin Peugeot Sport – 308 Racing Cup

I když se divize Peugeot Sport podílí na civilních modelech, což vítáme s otevřenou náručí, hlavní náplní práce jsou přeci jen závodní automobily. Krok ze silnice na závodní trať byl učiněn transformací modelu 308 GTi na 308 Racing Cup.

Hothatch – zábava za půl milionu

Mají výkon kolem 200 koní, je s nimi zábava a v jejich kufru odvezete nákup. Tyhle malorážky jsou těmi nejdostupnějšími sportovními vozy. Kdo nabízí nejlepší poměr ceny a výkonu – Ford, Volkswagen, Peugeot, Opel nebo Renault?

Peugeot 308 GTi – další produkt oddělení Peugeot Sport jde ve šlépějích RCZ R

Modelová řada Peugeot s hrdostí přijímá nový přírůstek – vůz 308 GTi by Peugeot Sport, poháněný motorem 1.6 THP o výkonu 250 nebo 270 koní. Šestistupňová manuální převodovka, samosvorný diferenciál Torsen a čtyřpístkové brzdy na přední nápravě jsou součástí balení.
Archiv článků s nálepkou Peugeot