Test

Redakce TopDrive.cz hodnotí testované automobily z pohledu jízdních vlastností a užitné hodnoty. Na testovaný automobil se redakce snaží dívat očima jeho uživatelů (tj. cílové skupiny pro daný model/verzi). Testy čtivou formou kombinují objektivní fakta se subjektivními pocity redaktora. Součástí testů jsou nejdůležitější technické údaje, fotogalerie a cena konkrétního modelu/verze dané značky. Příležitostně jsou testy obohaceny krátkým videem či druhou fotogalerií, kde automobilu sekunduje pohledná slečna. Cílem redakce je přinášet čtenářům kvalitní informace atraktivní formou. 

Články          

TEST: BMW Alpina B6 Biturbo Coupé Edition 50

Revírem této Alpiny jsou dálnice a bulváry s luxusními obchody. Jak ale toto luxusní gran turismo obstojí na české okresce? Odpověď jsme hledali v exkluzivním provedení Edition 50.

TEST: Volkswagen Caravelle 2,0 TDI – pravá ruka závodníka

Velkoprostorový a víceúčelový Volkswagen se nejmenuje Touran nebo Sharan. To jsou jen takové dětské odrůdy. Tím pravým resp. pravou je osmimístná Caravelle. Šestou generaci „Terminátora“ jsme testovali s dlouhým rozvorem, manuální převodovkou a 150koňovým dieselem.

Jaguar Land Rover Experience – kočky by žraly naftu

Jaguar Land Rover pořádal na polygonu Autodromu Most akci zvanou Experience, kde si zákazníci vyzkoušeli aktuální modely a to i v krizové situaci. My jsme se akce s chutí zúčastnili a došli jsme k překvapivému závěru, že Jaguarům sluší dieselové motory. Jak se něco takového mohlo stát? Čtete naše postřehy.

TEST: BMW X6 M50d – M jako magnet

Diktátor vkusu, vládce levého dálničního pruhu, monster diesel s příchutí divize M přijíždí ve svém druhém vydání. Slibuje sice menší spotřebu a méně emisí, ale my hledali pověstnou radost z jízdy. Zde jsou naše dojmy.

TEST: Audi Q7 3,0 TDI quattro S line

Pravdivost sloganu „suverénní v každé situaci“ jsme se rozhodli vyzkoušet v sedmimístné verzi s motorem o výkonu 200 kW. Zajímalo nás, jak se lehčí karoserie a nově řešený podvozek s řízením všech kol odrazily na jízdních vlastnostech.
Archiv článků s nálepkou Test